Retis One

Webdesign - projektowanie stron internetowych

Bardzo dynamicznie rozwijającą się gałęzią rozwoju naszej firmy jest studio projektowe. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ludzi, tworzących projekty z pasją i pełnym zaangażowaniem są gwarantem pomyślności przedsięwzięcia. Jeżeli nie posiadacie jeszcze Państwo doświadczenia z branżą internetową lub są Państwo zainteresowani nowymi trendami i możliwościami technicznymi zachęcamy do skontaktowania się z przedstawicielem naszej firmy. Na spotkaniu jesteśmy w stanie określić indywidualną startegię dla budowy i późniejszego rozwoju Państwa strony internetowej.

 

Co nas wyróżnia?

Jako firma od lat związana z branżą informatyczną posiadamy spore doświadczenie nie tylko w projektowaniu ładnie wyglądających stron, ale przede wszystkim w projektowaniu użytecznych i bezpiecznych serwisów wyczulonych na potrzeby internauty.
Zawsze jesteśmy na bieżąco z nową technologią, szukamy ciekawych i nowoczesnych rozwiązań.
Posiadamy doświadczenie w kreowaniu stron dla małych firm (wizytówki) jak również portali przeznaczonych dla wielotysięcznych grup docelowych.

Ile trwa i jak wygląda budowa strony internetowej?

 

  • Na pierwszym spotkaniu omawiane są najważniejsze cele jakim ma służyć strona, wybierana jest koncepcja graficzna i rozwiązania techniczne. Na tym spotkaniu wykonujemy także wycenę i określamy szacowany termin zakończenia prac. Standardowe spotkanie trwa ok. 1h.
  • Po zaakceptowaniu wyceny zostaje podpisana umowa, na podstawie której przystępujemy do projektowania szaty graficznej. Czas trwania etapu: ok. 7dni
  • Po zaakceptowaniu układu graficznego strony głównej i podstawowych podstron przystępujemy do wrażania systemu (panelu administracyjnego) na serwerze lokalnym. Czas trwania: ok. 7-14dni.
  • Po wykonaniu testów i sprawdzeniu zabezpieczeń wdrażamy strone na serwer publiczny. Czas trwania: ok.2dni
  • Ostatnim krokiem jest podsumowanie zakresu prac i jeżeli Klient nie zgłasza potrzeby zmian na stronie wystawiana zostaje faktura VAT.

Na życzenie Klientów wysyłamy pliki z dotychczas wykonanymi projektami wraz z bezpośrednimi linkami do stron przez nas wykonanych.

Portfolio